Saturday, February 14, 2009

KG lauluvõistlus

KG Laululind 2009

14. veebruaril 2009 toimus KG-s algklasside lauluvõistlus, kus kahes vanuserühmas 1. ja 2. klass ning 3. ja 4. klass osales kokku umbes 30 last. Johanna laulis lastelaulu "Kes elab metsa sees?". Kuigi laul oli võrdlemisi lühike ja kerge, oli see siiski sedavõrd hästi esitatud, et Johanna esitus edestas enamikku spetsiaalset solistikoolitust saavaid huvikooli Inspira õpilasi ja saavutas 2. koha. Lisaks oma laulule oli Johanna laval veel 2 korda olles kaaslastele taustalauljaks.
Hajameelse lapsevanema õnneks on tänapäeval vähemalt mobiiltelefonis kaamera olemas ja kui õige aparaat maha unustatakse saab vähemalt mingi mälestuspildi sündmusest.

Siin pildil on Grand Prix (maaliga tütarlaps) ning mõlema vanuserühma 1.-3. koha saavutanud lauljad.



Siin on Johanna pildi vasakult esimene taustalaujana klassiõele Hanna Tammelile.





Solistiks on Johanna.




Johanna on taustalauljaks Karoliina Rahnelile





Siin on jupike Grand Prix võitja Kerstin Tangu laulmisest.


No comments: